Snaží se Heidi Janků profitovat z minulosti?

Stále si hraje na diblíka

Heidi Janků řádí jako mladice.

Když HEIDI JANKŮ (53) odcházela na začátku letošního roku z televize, tvrdila, že nabídky na moderování sice přicházejí, ona je ale odmítá s tím, že se chce opět věnovat hudbě. To však ještě nikdo netušil, že se zpěvačka pokusí navázat na kariéru před třiceti lety.

V novém videoklipu jí to sice sekne a málokdo by asi tipoval, že téhle krásce už je přes 50 let, ovšem na druhou stranu by ji možná fanoušci raději viděli v trochu usedlejší roli. Heidi se ve videu prezentuje jako rozverná puberťačka.

Každou chvíli vyplazuje do kamery jazyk, a dokonce se na natáčení obklopila dvacetiletými tanečníky, kteří po ní v klipu se zájmem pokukují.

Je načase ubrat

Také vás může zajímat ...

Věkový rozdíl je bohužel očividný, přestože zpěvačce by například nožky, které ve videu hrdě ukazuje, mohla závidět kdejaká dvacítka. Stejně by to chtělo už trochu ubrat na snaze o mladistvý dojem a přidat na soudnosti. Na to si ale musí přijít sama.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...