Snaží se jí uškodit?

Mluví se o nich jako o dobrých kamarádkách, ale i ty čas od času potká nějaký ten karambol. Stalo se to i v případě hereček Evy Decastelo (42) a Terezy Brodské (52).

Hrají spolu v seriálu Slunečná a na place i mimo něj si skvěle rozumí, a to i navzdory tomu, že je mezi nimi desetiletý věkový rozdíl. Brodská ale podle všeho začala na přítelkyni v poslední době trochu žárlit, což nikdy nedělá dobrotu. Co mezi ně tak najednou vrazilo klín?

Také vás může zajímat ...

Nedokáže to překousnout

Decastelo se o sebe stará, dbá na to, co jí a jak se obléká a líčí. Přece jen ještě nedávno fotila sexy fotky pro pánský časopis, a dokonce se objevila i na jeho titulní straně.

Navíc muži po ní stále šílí a ona si jejich pozornosti vyloženě užívá. To Brodská měla přednedávnem zlomenou nohu a zdravý životní styl a péče o tělo tak šly stranou. I ona by na sobě ráda začala pracovat jako Eva, moc se jí ale nedaří.

A tak změnila taktiku, a když nevidí výsledky u sebe, rozhodla se, že budou znát alespoň u kolegyně. Tereza místo činek v posilovně raději zvedá spíše sušenky a to samé se snaží vnutit i Decastelo. A říká se, že je úspěšná, protože sladkosti jsou pro Evu prý hodně velkým pokušením.

Chce, aby přišla o práci?

Tím si ale zadělává na pořádné problémy. Decastelo její tělo živí, a když se bude jako utržená ze řetězu ládovat laskominami, bude s nabídkami amen. Brodská si ale musí mnout ruce. Snaží

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama