Snaží se milence dohnat ke svatbě?

Skoro jako dvě hrdličky působili na nedávné společenské akci Tereza Voříšková (29) a její přítel Matyáš Ramba (28). Z jejich společných gest, doteků a úsměvů bylo zcela patrné, že jsou do sebe zamilovaní až po uši a nemohou se jeden druhého nabažit.

Především na Tereze bylo znát, jak moc si užívá každé chvíle, kterou může s Matyášem strávit. Není tak divu, že se začíná čím dál více spekulovat o tom, zda brzy dojde ze strany tanečníka k žádosti o ruku.

Také vás může zajímat ...

O sympatickou herečku totiž byl vždy mezi muži enormní zájem, a pokud by s takovým krokem dlouho otálel, klidně by se mohlo stát, že si Tereza začne myslet, že to s ní nemyslí vážně, a raději dá přednost někomu jinému.

Zatím to ale na tuto variantu nevypadá a je evidentní, že je Matyáš pro Terezu tím jediným ideálním mužem..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama