Snaží se naznačit, že je v tom?

Herečka Michaela Tomešová (29), kterou můžeme vídat v seriálu Sestřičky Modrý kód, prozradila, kdy si s manželem plánují pořídit třetího potomka.

S hercem Romanem Tomešem (32), kterého pro změnu diváci znají ze Slunečné, jsou totiž rodiči dvou malých synů Kristiána (3) a Jonáše (2). A protože kluci přišli na svět poměrně brzy po sobě, je jasné, že se mladí manželé doma rozhodně nenudí a péče o děti je velmi vytěžuje. I tak ale o třetím děťátku mluví.

Také vás může zajímat ...
Je na další dítě připraven i její manžel?

Že by toužili ještě po holčičce? Tomešová další děti do budoucna nevylučuje, ale je nekompromisní v tom, že v dohledné době to rozhodně nebude. „Teď to určitě neplánujeme.

Role v Sestřičkách přináší další příjem do rozpočtu.

Ale jsem ještě mladá a třeba za pět let můžu změnit názor,“ říká s tím, že chce počkat, až kluci povyrostou a případně se budou moct o sourozence postarat, aby rodiče měli chvilku pro sebe.

I když, kdo ví? Ani jeden ze synů prý totiž nebyl vyloženě plánovaný a Míša přiznává, že někdy, když malí rošťáci usnou a ona si v klidu dopřeje skleničku dobrého vína, je v pokušení na třetím dítěti zapracovat okamžitě. Možná se tak u Tomešů rozezní miminkovský pláč daleko dřív než teď usměvavá brunetka tvrdí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama