Snaží se přede všemi utajit další krizi?

Soukromí si herecká dvojice Ivan Trojan (55) a Klára Pollertová- Trojanová (48) vždy pečlivě střeží a nerada o něm mluví. Na nedávné společenské akci to ale vypadalo, že je to mezi nimi opět hodně napjaté.

Především pak Ivan byl hodně nervózní a dokonce i zaútočil na fotografy. „Já vás žádám, ty fotky smažte,“ zlobil se během knižního křtu. „Tohle já přesně znám, co k tomu napíšete,“ pokračoval rozčilený herec, na kterém bylo údajně vidět, že není ve své kůži. Sice se snažili s Klárou působit jako dvojice, které nic nechybí, ale moc jim to nešlo. A není divu.

Také vás může zajímat ...

Z jejich okolí totiž unikají informace, že se znovu nacházejí v těžké krizi, a to, že se spolu objevili na společenské akci, je stálo velké přemáhání.

Jelikož ale už zvládli nejednu takovou situaci, jejich příznivci jsou přesvědčeni, že je ani tohle slabší období nerozdělí..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...