Snaží se sbalit ženatého kolegu?

Nedávno se přestěhovali do krásného bytu. Moc dlouho se tam ale společně neohřáli.

Byla zamilovaná až po uši, ale najednou ze dne na den přiznala rozchod. BÁRA JÁNOVÁ (31) už nějaký ten pátek netvoří pár s VÍTĚZSLAVEM BEČKOU (25). Už ale očividně nesmutní.

Svého bývalého přítele neustále chválila, dokonce přiznala, že si z něj doslova „sedla na zadek“. Všechno ale asi nebylo tak růžové, jak se mohlo na první pohled zdát.

Také vás může zajímat ...

Bára Jánová (31), která hraje v seriálu Slunečná, a nadějný básník a barman Vítězslav Bečka (25) se totiž přednedávnem rozešli. Bára se nejdřív snažila zatloukat, ale nakonec šla s pravdou ven.

„Naše cesty se rozešly, v některých směrech to nebylo úplně kompatibilní, což samozřejmě bolí a mrzí,“ svěřila se po rozchodu. Další důvody ale rozebírat nechtěla. Spekuluje se však, že za tím stojí hlavně peníze, která herečka občas až moc řeší.

Táhla všechno sama?

Bára si s Vítězslavem nejspíš povahově dost rozuměla. Oba měli pocit, že jsou na stejné vlně, proto se taky velmi rychle sestěhovali. Doslova po několika měsících randění už žili v jedné domácnosti, v tom jim tak trochu pomohla i karanténa.

Jenže netrvalo moc dlouho a ze společného soužití se měl stát hlavní kámen úrazu. Jelikož hraje Jánová v seriálu Slunečná jednu z hlavních rolí, o peníze nouzi nemá. Měsíčně si přijde na slušnou částku, která se pohybuje v řádech desetitisíců.

Málokdy se jí tak stane, že by s penězi nevystačila. Nicméně od doby, co začala žít se svým přítelem, jí moc peněz nazbyt nezbývalo.

Básněmi si moc peněz nevydělal

Vítězslav je původně barman, ovšem na jaře byly hospody a bary zavřené a tak si zřejmě usmyslel, že by mohl využít svůj básnický talent. Verše sice píše hezké, na chleba si jimi ale asi moc nevydělá.

Proto se začalo říkat, že všechny starosti padly na Báru. Herečku už možná nebavilo být na všechno sama. Jistě chtěla mít po svém boku muže, který ji zabezpečí nebo jí bude alespoň finančně trochu pomáhat.

Dokonce se proslýchá, že Bečku nabádala alespoň k nějaké brigádě. Psaní básní si mohl nechat na večer a den mohl trávit normálně v práci. Jak se ale zdá, nic z toho, co si přála, nebylo vyslyšeno.

Samota ji nebaví?

Jánová randila s Bečkou sice necelý rok, ale i tak byl pro ni rozchod bezpochyby bolestnou záležitostí. Jelikož má za sebou ale více nepovedených vztahů, tak se zvládla celkem rychle oklepat a jít zase dál.

Už několikrát se svěřila, že vracet se neustále do minulosti vůbec nic neřeší a podle toho se evidentně také i řídí. Nechala si ostříhat vlasy a na sociálních sítích se prezentuje jako sexy nezávislá holka, která je pro každou špatnost. Láká tím nové nápadníky? Samota herečku údajně příliš nebaví a nové lásce se nebrání.

Líbí se jí ženáč

Dokonce má mít vyhlídlého vhodného kandidáta. O koho jde? Jánová se měla zakoukat do svého kolegy ze seriálu Slunečná Lukáše Langmajera (40). Musí se mu nechat, že charisma má, a Bára není určitě první ani poslední ženou, které se líbí.

Má to však jeden podstatný háček – Lukáš je již několik let šťastně ženatý. Langmajer má manželku a dvě děti. Snaží se pracovat ze všech sil, aby bylo o jeho rodinu postaráno. Na začátku celé koronavirové situace musela přiložit ruku k dílu sice i jeho žena Lucie (39), ale jinak se Langmajer stará vzorně.

Imponuje jí svou vyzrálostí

Báru možná přitahuje, jak moc je starostlivý. Pro svou manželku by udělal nejspíš cokoli a i ona by si vedle sebe přála mít zralejšího partnera, a ne chudého básníka. V poslední době se tak má kolem Lukáše motat víc než kdy předtím.

Jemu to prý ze začátku poměrně vadilo, ale postupem času mu to začalo spíš lichotit. Teď mají být s Jánovou jedna ruka a vypadá to, že by mezi nimi mohlo být i něco víc než jen přátelství. Navíc, Langmajer má mít teď doma celkem dusno.

Lucie údajně čekala, že před Vánocemi bude mít Lukáš trochu volnější program. Chtěla, aby byl víc s rodinou, on ale příliš volných dnů neměl. Dokázala by ale Bára skutečně sbalit ženatého chlapa? Její seriálová postava Sylva by to nejspíš bez problémů udělala.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama