Snaží se utajit překvapivý rozchod?

Zajímavé spekulace se linou českým showbyznysem. Jelikož se zamilovaná dvojice Karolína Plíšková (28) s Michalem Hrdličkou (31) dlouho nepochlubili žádnou společnou fotkou, mnozí nabyli dojmu, že už spolu netvoří pár.

Také vás může zajímat ...

Nejvíc podezřelé pak bylo, když se Michal neobjevil ani na snímcích z dovolené v Monaku, kterou si Karolína užívala. „Užívám si čas s manželkou a dcerou. Jen to nesdílím na sítě,“ prozradil moderátor.

Byl s ní vůbec manžel na dovolené?

Těžko ale říct, jestli jen nemlží a nesnaží se zakrýt krizi. Přece jen se nedávno rozběhla tenisová sezóna a Karolína chce mít klid na přípravu a útoky na grandslamový titul, který zatím ve své sbírce nemá. I kdyby to tak mezi nimi nefungovalo, a nebo snad dokonce plánovali rozvod, patrně se to jejich příznivci a veřejnosti dozví až se zpožděním.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...