Snaží se utajit svatbu?

Zajímavé spekulace se momentálně množí v českém showbyznysu. Krásná moderátorka Eva Perkausová (26) se podle nich měla skončit před oltářem s partnerem Ivanem Heckem (37).

„Prý si se tajně vdala, tak gratuluju. Seš fajn holka,“ přála k velkému životnímu kroku Evě jedna z internetových uživatelek. Ačkoli možná čekala, že poté půjde moderátorka s pravdou ven, dočkala se jen mlžení.

Také vás může zajímat ...
Ivanem je Eva očividně velmi šťastná

„Nevěřte všemu, co se píše. Ale děkuji,“ odepsala na sociální síti. A i když se ke svatbě nepřiznala, nutně to nemusí znamenat, že opravdu neproběhla. Utajené obřady jsou mezi celebritami oblíbené, a nikdo by se asi nemohl divit tomu, kdyby si svatbu bez dohledu médií užili i Eva s Ivanem.

Ze strany movitého podnikatele by se navíc jednalo o vcelku logický krok. Moc dobře si totiž musí být vědom, kolik má jeho partnerka obdivovatelů a to patrně i mezi velmi bohatými a úspěšnými muži.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...