Snaží se utajit, že se brzy stane maminkou?

Mnoho známých hereček v nedávné době porodilo či oznámilo těhotenství. A možná se k nim brzy přidá také Patricie Pagáčová (31). Co způsobilo, že se v showbyznysu mohutně spekuluje o tom, že je v jiném stavu?

Také vás může zajímat ...

Už to tak bývá, že jakmile se dva zamilovaní lidé vezmou, čekají je otázky související se založením rodiny. Prožívají to i Patricie Pagáčová (31) s Tiborem Pagáčem (28).

O tom, že je herečka ze seriálu Modrý kód v jiném stavu se spekulovala v nedávné minulosti už několikrát, ovšem až v současné době se zdá, že by to mohla být i pravda.

Fanoušky zatím drží v nejistotě

Nahrává tomu snímek, který nedávno Pagáčová sdílela na sociálních sítích. Vystavuje se na něm v plavkách a zdá se, jakoby se jí pomalu rýsovalo těhotenské bříško. „Cáky cák.

Jen si tady s dovolení odložím pupek,“ napsala herečka ke snímku. Je tak možné, že karanténa vzala za své a společně s manželem na miminko pracovali.

O dětech už mluvila na začátku roku

Koneckonců už z kraje roku Pagáčová naznačovala, že založení rodiny je v plánu. Tehdy ale ještě mlžila a zdálo se, že spíš s manželem nechávají vše na osudu a příliš aktivně se nesnaží jít společnému dítěti naproti.

„Tak já mám dva pejsky, to jsou takové moje děti. Samozřejmě s manželem si přejeme děti,“ nechala se tehdy slyšet. Též ale zmínila, že nikdy nebyla někým, kdo plánuje dopředu. „Pokud se to samozřejmě stane, tak se nic neděje.

Mám na to věk, mám manžela, všechno v pořádku,“ pokračovala oblíbená herečka, kterou v minulosti proslavila role Terezy Jordánové z Ulice.

Seriál se bez ní obejde

Do karet jí hraje skutečnost, že ačkoli je v Modrém kódu oblíbený, přece se jen se tento seriál netočí kolem ní, jednoduše tam není za ústřední hvězdu. Pokud by se skutečně potvrdilo, že je v jiném stavu a rozhodla se, že bude chtít ze seriálu odejít, neměl by být pro producenty problém jí na čas vyškrtnout.

Internetové profily jí usnadňují život

A jelikož se Patricie náramně daří na sociálních sítích, nemusí se bát, že případné těhotenství a následné mateřství bude mít příliš velký vliv na finanční stabilitu v jejich manželství.

Její profily sledují statisíce fanoušků, má na internetu značný vliv a mnoho firem s ní spolupracuje. Díky tomu si může klidně prakticky zadarmo pořídit celou výbavičkou pro miminko a to jí jistě ušetří spoustu financí. Nehledě na to, že má šikovného manžela, jenž si jako dramaturg jistě přijde na velmi slušné peníze.

Zdá se, že oba nemusí bát, že by případné brzké narození potomka finančně nezvládli. A to klidně i v případě, že by došlo na skeptické prognózy epidemiologů a nastala by druhá volna koronavirové pandemie.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...