Snaží se vydělávat na otcově jménu

Na klidný život si asi musí Dominika Gottová (46) nechat ještě minimálně na několik měsíců zajít chuť. Bohužel si ale za to může trochu i sama.

Zatímco ona s matkou třely bídu, on si prý žil jako král.

Sice se snaží pracovat a vydělat peníze, aby mohla normálně žít, ovšem zachtělo se jí i rychleji získaných financí. Jednomu z bulvárních plátků totiž za jistý obnos prozradila pikantnosti ze svého života a také poodhalila soukromí svého slavného otce Karla Gotta (†80). Na základě toho má vyjít publikace 132 stranách, v níž mají být zajímavé informace.

Také vás může zajímat ...

Prozradila například, že zatímco ona s maminkou Antonií Zacpalovou (85) třely bídu s nouzí, Karel si žil na vysoké noze. „On prostě nebyl mazlícím tatínkem,“ naznačila.

Dá se očekávat, že publikace půjde na dračku, tím spíš, když vyjde dříve než memoáry samotného zpěváka, které napsal na sklonku života.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...