Snaží se vystoupit ze stínu svého manžela

Konečně se dočkala role, díky které bude pravidelně v televizi.

V posledních letech se spíš herecky dařilo jejímu manželovi Jiřímu Langmajerovi (54), což samozřejmě Adélu Gondíkovou (47), jako pyšnou manželku těšilo, nicméně možná i uvnitř lehce frustrovalo.

Také vás může zajímat ...

Nová role může všechno změnit

Přece jen, žít v něčím stínu, i když je to váš muž, není snadné. Vůbec pak, pokud se jedná o jednu profesi. Gondíková ale již brzy bude znovu pravidelně na televizních obrazovkách, přičemž se po letech vrací do nemocničního prostředí.

Bývalá herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě je totiž jednou z těch, kteří doplní stávající tým v rámci seriálu Sestřičky Modrý kód. „Je to kladná postava. Klasický model rodiny.

Mám manžela, jedno pubertální patnáctileté dítě, což je reálné, protože sama mám šestnáctiletou dceru,“ prozradila Adéla, jak bude její role vypadat. Zdá se tak, že by minimálně v následujících měsících mohla být tou, která se bude víc objevovat v televizi, bude se o ní víc psát a také mluvit.

Langmajer si teď bude role více vybírat

Další dítě neplánuje

Langmajer se totiž před časem nechal slyšet, že už si své role bude pečlivě vybírat a zdá se tak, že se chce trochu stáhnout do ústraní. A navíc si momentálně užívají také vnoučka.

„Hrozně rádi se o něj staráme a jsme rádi, když je u nás,“ říká Adéla, která ale sama už rozšíření rodiny neplánuje. I tak si ale domů pořídili „miminko“, nicméně pouze psí.

„Na popud partnera a šestnáctileté dcery, kterou má z předchozího manželství, si koupili štěně retrívra,“ pochlubila se Adéla a mají tak nejspíš doma s Jiřím o zábavu postaráno.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...