Snaží se vystoupit ze stínu svého manžela

Kdyby se náhodou rozešli, neštěkl by po ní ani pes

Nedávno jsme vás informovali, že sílí spekulace, že se Petra Vraspírová (33) ze všech sil snaží stát slavnou a jde přes mrtvoly. A to nejen proto, aby spolu s Romanem Vojtkem (48) měli větší cenu jako pár.

Také vás může zajímat ...

Je klidně možné, že ačkoli se zatím s Romanem mají moc rádi, v jejich vztahu se něco pokazí a budou muset jít od sebe. A potom by jistě bylo pro Petru dobré, kdyby už měla v showbyznysu jméno a jistotu, že se k ní budou dostávat zajímavé nabídky.

Peníze si Petra vydělává hlavně na internetu

Zatím se údajně spoléhala především na popularitu svého manžela, a to je samozřejmě risk. I proto je tak aktivní na sociálních sítích. Ví totiž, že čím víc bude vidět, tím víc se dostane do povědomí veřejnosti. Jestli se jí ale někdy podaří vystoupit ze stínu slavného manžela, to je otázka, na kterou dostaneme odpověď až za nějakou dobu-

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...