Snaží se z něj udělat podpantofláka

Určité znaky dominance herečka Patricie Solaříková (30) naznačila ještě před svatbou s Tiborem Pagáčem (27) formou příspěvků na sociálních sítích. Dokonce měla svého manžela tehdy veřejně žádat, aby co nejdříve z práce dorazil domů.

Jakoby osobní textové zprávy tenkrát nezafungovaly a snažila se bývalá hvězda Ulice o to, aby měla svého milého doma. V domácnosti vládne pevnou rukou A tou iniciativnější ve vztahu má být Solaříková i momentálně, a to pouze krátce po svatbě.

Také vás může zajímat ...
Tibor poslouchá drahou polovičku na slovo.

Ta byla podle mnohých lehce unáhleným krokem. Nejenom, že totiž přišla jako blesk z čistého nebe, ale ještě v době, kdy na ni oba údajně neměli dostatek finančních prostředků. I proto se je snažili vybrat formou darů, jelikož po svatebčanech prý požadovali výhradně obálky s hotovostí.

Ačkoli měl Pagáč doufat, že když Patricii splní sen o svatbě, bude mít následně ve vztahu více prostoru pro vlastní iniciativu, opak má být pravdou. Potomek nebo konec? Často se má stávat, že je Patricie neústupná, a to dokonce i co se jedná zásadních životních otázek.

Momentálně si prý ze všeho nejvíc přeje dítě, právě proto údajně ukončila působení v Ulici a také nevzala lukrativní nabídku moderovat Snídani s Novou. Tibor by ale přitom ještě prý chtěl počkat a svou partnerku trochu více poznat co se týče manželského života.

Přece jen spolu netvoří pár ani dva roky. Solaříková by ale prý ráda následovala řadu svých kolegyň, které nedávno přivedly své první potomky na svět. Je totiž jasné, že už si nemá třeba s Anetou Krejčíkovou (28) tolik co říct po tom, co založila rodinu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama