Snaží se zachránit své manželství?

Zatímco Pavla Tomicová (56) není žádný sportovec, její druhý manžel Ondřej Malý (52) je přesným opakem. Miluje túry po horách a cyklistiku, což je pro hvězdu seriálu Ulice taková malá noční můra. Tomicová prý od muže často slýchala, že by se měla víc hýbat, ovšem co nastoupila do Star- Dance, má od podobných námitek klid a manžel je na ni navíc pyšný.

Také vás může zajímat ...

„Pořád měl pocit, že se vůbec nehýbu, takže teď mi lichotí tím, že jsem prý vrcholová sportovkyně,“ směje se herečka, která po většinu svého života bojovala s kilogramy navíc. Zdá se, že se tedy Tomicová rozhodla kývnout na účast ve StarDance hlavně proto, aby byl její manžel spokojený.

Zřejmě se bála, aby mu její bujné křivky nezačaly vadit, tak, že by jí nakonec utekl za jinou ženou!.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama