Snaží se ze všech sil zachránit svého muže!

Filmová producentka Olga Menzelová (41) má po dlouhých měsících manžela konečně doma, ale zatím ještě není vyhráno. Jiří Menzel (80), oscarový režisér, známý díky mnoha filmům jako Ostře sledované vlaky či Na samotě u lesa prodělal před dvěma lety závažnou nemoc! Jeho mozek napadla meningitida a byl kvůli tomu nadlouho uveden do umělého spánku.

Olga dodnes vzpomíná na moment, kdy otevřela dveře jeho bytu a uviděla ho ležet bezvládně na zemi. Péče o nemocného manžela ji stojí dost sil, ale zatím to zvládá s přehledem. V rámci možností mu je teď dobře a a dcerkami jsou rády, že ho mají doma.

Také vás může zajímat ...

„I když nepopírám, že rekonvalescence je pro Jirku velmi náročná,“ řekla s tím, že věří, že během několika měsíců bude Jiří zase fit!

Nevěru s milencem ji manžel odpustil

Menzel se od začátku jejich vztahu nikdy netajil tím, že děti nechce. Vždycky říkal, že děti by ho jen rozptylovaly a rušily od práce. Možná proto se krásná Olga rozhodla pro milenecký poměr s jeho kolegou, režisérem Jaroslavem Brabcem (64). Z tohoto vztahu se v roce 2008 narodila dcera Anička (8). Když se mileci po roce a půl rozešli, Olga se vrátila ke svému muži, který jí avantýru odpustil.

O to větší překvapení bylo, když režisér přehodnotil své priority a rozhodl se mít také vlastní dítě.

A tak se jim narodila vlastní dcera Eva Maria (4).

Malé dcery ho drží při životě

Ega obou soků v lásce sice zastínila jejich dřívější přátelství, ovšem holčičky spolu mají báječný vztah. A nejen mezi sebou, ale i s Jiřím. To je vidět i na mnoha fotografiích, které Olga uveřejňuje na sociálních sítích, a netají se tím, že mu obě dcery dodávají spoustu sil a elánu! „Uvědomují si, že náš život není v mnoha ohledech jednoduchý.

Upřímně si ale myslím, že jim to do života pomůže, protože budou na všechno lépe připravené,“ vysvětlila, jak nalomené zdraví svého tatínka vidí dcerky.

Snad slavnému režisérovi domácí péče pomůže se rychleji uzdravit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...