Sněhová královna hvězdou televize?

Je to prostě bojovnice, která nikdy nic nevzdá. Když nevyjde jeden závod, hned vidí nový cíl. Gabriela Koukalová se rozvádí, ale současně se pouští do další výzvy. Hraje a moderuje.

Bude to zřejmě podobné, jako s hereckými manželstvími. Dva špičkoví sportovci svou společnou cestu životem těžko dlouhodobě sladí. Rozvod hvězdné české reprezentantky v biatlonu Gabriely Koukalové a devítinásobného mistra republiky v badmintonu, Petra Koukala (34) to potvrzuje.

Také vás může zajímat ...

Dva šampioni si prostě mohou těžko dokonale vyhovět. Jsou zvyklí soupeřit a potřebují dokonalý servis, když současně těžko chápou, že by ho sami měli někomu poskytovat. Příčin rozvodu dvou zmíněných sportovců bude ale jistě víc, Gabriela je shrnula: „Ukázalo se, že naše představy o partnerském životě jsou odlišné.

Možná jsme to pochopili pozdě právě proto, že jsme na začátku vztahu kvůli náročnému sportovnímu programu nesdíleli stejnou domácnost a netrávili spolu tolik času.“

Chtěl ji ovládat?

Trošku tu analýzu odbyla, což se dalo čekat, nechce prát na veřejnosti špinavé prádlo. Zaspekulovat si můžeme jen společně s lidmi z jejich okolí, kteří si všimli, že Petr Koukal má snahu svou ženu ovládat, vést ji k poslušnosti. Takový přístup ovšem mohla Gabriela, známá svou svobodomyslnou povahou, těžko delší dobu vydržet.

Manželství proto trvalo jen od roku 2016 a jeho definitivního konce jsme svědky v těchto dnech. Gabriela žádá veřejnost o pochopení a prosí, abychom jí drželi palce.

To jistě všichni rá

di uděláme, tím spíš, že mistryně světa a dvojnásobná stříbrná medailistka z olympijských her se snaží postavit na vlastní nohy a prorazit v showbyznysu. Pro začátek si zahrála samu sebe, když v seriálu Sestřičky Modrý kód zachraňovala zraněnou seriálovou Andy v podání Amélie Pokorné (16).

A pro svůj nebezpečný výkon odmítla dublérku, když měla zahrát drsný pád. Je to prostě celá Gabriela, jak jsme na ni byli ze závodů zvyklí. Svéhlavá a hyperaktivní. Obojí v tom dobrém slova smyslu. Pro jistotu si totiž přidala ještě jednu disciplinu – moderování pořadu Showtime.

Premiéra

Mohli bychom se přidat ke kritikům, kteří na ní v prvních minutách viděli křečovitost a postřehnutelnou nervozitu, či ke škodolibcům, co si hned museli všimnout, že přibrala, ale to si žena, která nám ze sportovních soutěží nanosila tolik radosti, nezaslouží.

Gabča má rozhodně na to, aby nás z obrazovky těšila svým milým úsměvem. Jisté je, že musíme počítat s její pověstnou roztržitostí. I když v tomto případě nikde lyžařské hůlky zapomenout nemůže, o flintě malorážce nemluvě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama