Snižuje tlak a obnovuje vitalitu

Chlorella je v současné době velmi populární. Nejdůležitějším účinkem této sladkovodní řasy je její schopnost detoxikovat organismus. To znamená navázat na sebe toxiny z krve a tkání a odvést je vylučovacími cestami ven z těla.

To přináší spoustu dalších efektů jako je například snížení cholesterolu nebo optimalizace krevního tlaku. Díky využitelnosti živin z chlorelly a také díky jejímu obsahu enzymů se při její konzumaci celkově zefektivňuje práce trávícího ústrojí člověka.

To mimo jiné znamená, že i když člověk sní méně jídla, bude se cítit nasycen, a narozdíl od různých chemických přípravků potlačujících chuť k jídlu, tomu tak opravdu bude. Je nutno podotknout, že detoxikace jde ruku v ruce se zdravým životním stylem.

Pokud budete jíst každý den smažené řízky, nemá smysl do chlorelly investovat. Jestli se však snažíte vyčistit tělo a jíte k tomu vhodnou stravu, je chlorella výborným pomocníkem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...