Šok! Boháč po roce opustil Bočanovou kvůli mladší!

Tak tohle skutečně nečekala! Herečce a moderátorce Mahuleně Bočanové (49) zůstaly jen oči pro pláč. Co se přihodilo? Jen co přiznala spokojený, přibližně roční vztah s bohatým podnikatelem Karlem Janebou (49), už je zase všechno jinak! Úspěšný pracháč ji vyměnil za mladší kost.

Jak se s celou náhlou situací vypořádává sama herečka? Ta se radši nechce vůbec vyjadřovat. „Je to všechno moc čerstvé, nese to špatně,“ prozradil ale jeden z jejich blízkých. Vše je pro Mahulenu o to horší, že kromě přítele přichází i o život v luxusu a pohodlí.

„Jsem spokojená. Chodím prostě s Karlem, který mě pořádně rozmazluje. Bere mě do wellness, na hory a k moři. Je strašně fajn mít někoho, komu můžete zavolat, když je vám ouvej,“ chlubila se ještě nedávno černovlasá herečka. Komu se vypláče na rameni teď? A nelituje, že odmítala všechny ty drahé luxusní hodinky, které Karel prodává po celé Evropě?

Také vás může zajímat ...

Měla by aspoň malou náplast na svůj smutek.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...