Šok! Konec slavného manželství Vondráčkové a Plekance!

Hra na dokonalý vztah už se nedala předstírat! Jaký je důvod?

Ačkoli se o jejich nekonečném štěstí už dlouho pochybovalo a spekulace o pevnosti vztahu plnily stránky bulváru, potvrzená zpráva o rozchodu zpěvačky Lucie Vondráčkové (35) s hokejistou Tomášem Plekancem (38) po 7 letech od svatby přišla jak blesk z čistého nebe.

Také vás může zajímat ...

„S Lucií vám chceme oznámit, že po vzájemné domluvě jsme došli k závěru, že v našem vztahu již dále nebudeme pokračovat,“ četli hokejoví fanoušci na Facebooku známého kladenského útočníka. Oba prý chtějí hlavně dál fungovat pro své syny Adama (3) a Matyáše (6).

Co za rozhodnutím stojí, nechce ale zatím prozradit ani jeden z nich. S největší pravděpodobností za to mohou jejich kariéry. Tomáš v NHL podepsal další roční smlouvu a Lucie pro změnu coby zpěvačka i herečka snímku Perfektní polibek chytila v Čechách druhou mízu. Opustí definitivně manžela a zůstane nastálo u svých rodičů?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...