Šok ve studiu! Zašili ji do „pytle“

Během moderování nového pořadu Showtime prožila Eva Perkausová (26) krušné chvíle, když jí praskly šaty. Nyní se hrozně děsí toho, aby se nic takového znovu neopakovalo. Jinak by se asi udusila.

Také vás může zajímat ...

Vše se stalo jen pár minut předtím, než měla jít poprvé před kameru pořadu Showtime. „Trochu víc jsem se nadechla a šaty to nevydržely. Hrozně jsem se lekla. Hned mi proletělo hlavou, že jestli tam takhle dojdu, tak to bude trapas a přemýšlela jsem co dělat,“ popsala děsivé chvíle Eva.

Naštěstí vše zachránil módní návrhář Lukáš Macháček (30), který má oblečení moderátorů na starosti. „Lukáš mě do šatů zašil, na nic jiného už v tu chvíli nezbýval čas,“ dodala. Sice to pro ni bylo velmi těžké, když se nemohla pořádně nadechnout, ale musela to vydržet. V současné době už je dle svých slov opatrnější a šaty si hlídá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...