Sokol neví kam dřív skočit! Dělá to pro peníze?

Sympatického Ondřeje Sokola (45) znají všichni hlavně jako moderátora soutěže Tvoje tvář má známý hlas a také herce a baviče známé čtyřky Partička. Málokdo ale ví, že celý život také režíruje divadelní hry, filmy a muzikály! Co ho vede k tomu, aby se takhle honil?

Je zatím snad honba za penězi? Nebo se prostě jen snaží být dobrý ve všem, co se mu namane? „Posledních deset dní jsem měl během dne pocit, že už z toho tempa malinko omdlívám. Bylo to neúnosný,“ přiznal k smrti unavený Ondra, který poslední dobou létá jen mezi prací. Když zrovna nemoderuje Tvář, tak zas režíruje nový muzikál Funny Girl ve Studiu DVA.

Také vás může zajímat ...

Do toho všeho ještě točí nový film a další dva další ho čekají.

Nebylo by lepší dělat raději jen jednu věc pořádně? A jak to vlastně má Ondra s ženami? Není divu, že při takovémto zápřahu stále nemá po svém boku žádnou osudovou ženu. Nebo stojí za jeho věčnou samotou něco jiného? Začali ho snad zajímat muži?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...