Sokol se ukazuje s další mladinkou přítelkyní

Moderátor imitační zpěvácké show Tvoje tvář má známý hlas Ondřej Sokol (46) ví, jak překvapit. Nedá si říct a po o dvacet pět let mladší přítelkyni Lucii (22), která byla současně spolužačkou jeho vlastní dcery, se veřejně promenáduje s další mladinkou slečnou.

Učitelka v mateřské školce Nikola (25) je pro změnu tentokrát mladší „jen“ o jednadvacet let. Ondra tak nenechal nikoho na pochybách, že o generaci mladší ženy jsou skutečně jeho velkou slabostí. S novou láskou chodí údajně už od začátku roku.

Také vás může zajímat ...

A vzhledem k tomu, že má pohledná brunetka očividně vřelý vztah k dětem, může co nevidět postaršího milence ponoukat k „výrobě“ dalších potomků. Otázkou zůstává, zda si to nechá známý herec a moderátor líbit, nebo bez zábran přesedlá na dalšího naivního zajíčka. Zatím je ale bývalý člen oblíbené televizní Partičky očividně spokojený a nad věcí.

Vydrží s přítelkyní, která může věkově být jeho vlastní dcerou?

To je zatím ve hvězdách.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...