Šokující důvod jejich rozvodu!

Bouřlivý rozvod hollywoodské dvojice Brada Pitta (56) a Angeliny Jolie (45) nenechal nikoho chladným a táhne se s nimi dodnes. Po čtyřech letech od rozvodu Angelina poprvé vysvětlila, co ji k odchodu dohnalo.

Bála se totiž o děti. „Odešla jsem od něj pro klid svých dětí. I nadále se soustředím hlavně na to, aby se z toho dostaly,“ prozradila. Údajným důvodem k rozvodu slavného páru byl drsný konflikt mezi ním a jeho tehdy 15letým synem Maddoxem (18) na palubě letadla.

Také vás může zajímat ...

Herec měl pod vlivem alkoholu proti synovi použít fyzické násilí, část konfl iktu je údajně zachycena na kameře. Pitt se kvůli týrání dětí měl dostat až do hledáčku FBI. Jedinou potvrzenou částí tohoto příběhu ale je, že idol dívčích srdcí tehdy prožíval těžké chvíle a přilnul k alkoholu víc, než je zdrávo, což sám potvrdil.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama