Šokující pravda o jejich manželství!

Popularita, kterou získala díky taneční soutěži StarDance, ji očividně silně poznamenala. Herečka PAVLA TOMICOVÁ (57) se už prý nechová, jako před soutěží a sláva jí údajně až příliš stoupla do hlavy.

Všichni o ní mluvili a byla středem pozornosti, to ji údajně dělalo šťastnou. Když se herečka Pavla Tomicová (57) objevila v taneční soutěži StarDance, postarala se o pořádnou dávku zábavy. Byla sice vtipná, ale podle některých diváků neměla ve finálovém kole prý co dělat.

Také vás může zajímat ...

Podle nich tam byla spousta lepších tanečních párů, které prý měly dostat také šanci ve finále. Podle nich se Tomicová do finálového kola dostala jen díky svému humoru a tomu, že ji lidé zkrátka měli rádi.To koneckonců údajně potvrdila i sama Pavla. I když sice tančila dobře, nemyslí si, že to byl její hlavní klíč k úspěchu.

Upadla do depresí

Když soutěž skončila, popularita Tomicové začínala zase pomalu, ale jistě upadat.Už o ni údajně nebyl takový zájem jako během soutěže a ona to prý nesla velmi těžce. Nepřicházely jí žádné další podobné nabídky a herečka byla prý velmi často jen zavřená doma a vzpomínala na svou hvězdnou popularitu.Údajně z toho začínala mít i deprese, protože se zničehonic necítila důležitě.

Její manžel Ondřej Malý (53) se jí prý snažil nějakým způsobem pomoct, ale ona si zkrátka nedala říct.

Sbližuje se s různými muži

Věčně jen prý čekala na nějaký telefonát, který by jí nabídl skvělou pracovní nabídku.
Takového se však herečka nedočkala a po čase musela znovu začít žít. Když se Tomicová konečně dostala z této pochmurné nálady, zjistila, že její hvězda ještě vyhaslá není. Lidé si ji stále pamatovali, a to jí prý neskutečně zvedlo sebevědomí.

Začala se prý sbližovat s různými lidmi a byla čím dál tím víc společenská. A právě to byl úvod do jejich potíží v manželství s Ondřejem. Společně totiž žijí za Prahou, ale Pavla má v hlavním městě tolik pracovních povinností, že se doma objeví prý jen zřídkakdy.Její muž měl ze začátku z jejího úspěchu radost a podporoval ji, ale teď se mu prý celá situace začíná zdát podezřelá.

Jeho manželka má až příliš nových kamarádů, se kterými údajně tráví nejen dny, ale i noci.

Románek s kolegou?

Tomicová je známá ze seriálu Krejzovi a se všemi svými kolegy si údajně skvěle rozumí. Často si prý společně po natáčení někam zajdou a prý se snaží neustále neřešit jen práci. Nicméně s jedním ze svých kolegů si Tomicová údajně rozumí trochu víc, než by možná měla.Konkrétně má jít prý o herce Oldřicha Navrátila (66), se kterým má Pavla údajně bližší vztah než s jakýmkoli jiným kolegou.

Při natáčení se spolu prý neustále smějí a sem tam si i něco pošeptají. I jejich ostatním kolegům se jejich chování údajně zdá více než podezřelé, ale Pavla i Oldřich neustále popírají, že by spolu cokoli měli.Údajně nechtějí, aby se o nich mluvilo, protože by jim to prý mohlo uškodit.

Co na to asi říká manžel?

Ondřej svou manželku už z nevěry údajně podezírá delší dobu. A to právě z toho důvodu, jak moc se změnilo její chování.Dřív jezdila domů s radostí a nevadilo jí, že budou jen sedět u televize a povídat si. Teď se Ondřejovi zdá, že je Tomicová prý mnohem raději v práci než s ním doma. Údajně začal uvažovat, co by za tím mohlo být a co tak mocného Pavlu do Prahy neustále táhne.

Prý ho napadl milenec, ale ze začátku ani on sám prý nemohl své myšlence uvěřit. Nicméně se mu to prý dennodenně potvrzuje a on neví, co s tím dělat.

Nechce manželku ztratit, ale na druhou stranu ze sebe prý nechce už dlouho nechat dělat hlupáka.

Musí se rozhodnout

Zdá se, že se Tomicová nejspíš bude muset rozhodnout. Buď bude pokračovat ve svém společenském životě a i nadále se stýkat s Navrátilem, nebo se vrátí zase do starých kolejí ke svému manželovi Ondřejovi.Ten by jí prý rozhodně nic nezakazoval, jen by si přál, aby si na něj Pavla byla schopná udělat víc času a aby pro ni byl jednou z priorit.

Nicméně Tomicová si na svůj volný a zábavný životní styl natolik zvykla, že pro ni bude nejspíš těžké ho opustit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...