Somr má strach o život! Můžou za to plíce!

Poslední žijící veterán ze stejnojmenné pohádky Tři veteráni Josef Somr (83) náhle zkolaboval! Známý herec nemohl pořádně dýchat a rozhodně nic po předchozí zkušenosti nepodcenil! Hned se dal do rukou zkušených lékařů.

Ti ho sice tentokrát nehospitalizovali jako před rokem a půl, kdy se u něho objevily podobné problémy s dýcháním, ale nakázali mu domácí klid na lůžku. Josef tak musel chtě nechtě zrušit všechna svoje naplánovaná představení.

Teď mu nezbývá než doufat, že se ještě někdy na jeviště svého milovaného divadla Viola vrátí. To samé ale tvrdil i před pěti lety po operaci slinivky, která ho stála mnoho sil. Zdraví je pro něho na prvním místě a rád by si prý ještě užíval života. Bude se muset nemocný herec vzdát svého hraní a zůstat doma v klidu, kde by si mohl konečně užívat zaslouženého odpočinku?

Také vás může zajímat ...

Nezbývá než držet všechny palce!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...