Soňa Norisová se nechtěně zapletla do vykradení hotelového pokoje!

Jakmile začala pravidelně účinkovat v seriálech, poznala i nepříjemné stránky popularity.

Slovenská herečka Soňa Norisová (47), hvězda seriálu Policie Modrava, si vyzkoušela i opačnou stranu zákona. Za to, že byla předvolána k vysvětlení jednoho majetkového zločinu, ale nemohla.

Jako malá byla Soňa Norisová hodně temperamentní dívkou. Místo aby si hrála s panenkami, lákaly jí klukovské hry na indiány. Máma ji prý vždy hledala po stromech. „Vyráběla jsem luky a střílela z nich,“ vyprávěla.

Také vás může zajímat ...

„Také jsem často stavěla bunkry, s partičkou kamarádů jsme měli svoji základnu.“ Ráda se také předváděla, nedělalo jí problém recitovat. Zúčastňovala se i různých soutěží, ale nikdy by jí tenkrát nenapadlo, že se jednou stane známou herečkou.

S bulimií naštěstí skoncovala včas

Soňa uposlechla radu své učitelky, přihlásila se na konzervatoř a dostala se tam. Pokud by to bývalo nevyšlo, chtěla jít studovat na zdravotní sestru. Protože ale nesnáší pohled na krev nebo jehly, tak by pracovala jako rehabilitační sestra. V sedmnácti letech nastala pro Soňu první nepříjemná životní bitva.

Jeden člověk jí doporučil, že jako budoucí herečka by měla shodit nějaká kila. Tahle myšlenka se jí nepříjemně usadila v hlavě. Narážka na postavu jí bolela a tak se vrhla na dietu. Celé prázdniny jedla pouze melouny. Snažila se být neustále v pohybu, jezdila hodně na kole. Podařilo se jí zhubnout, dokonce až příliš. To jí ale nestačilo.

Začala trpět bulimií, ale nechávala si ten problém sama pro sebe. Teprve ve chvíli, kdy zjistila, že zvrací, i když nechce, došlo Soně, že situace je vážná. Přestala s násilným hubnutím včas. „Díkybohu jsem se nikdy nedostala tak daleko, ale je spousta holek, co se vyhladoví k smrti,“ konstatovala po letech.

Zklamání zavinily drogy

První vážnou známostí Soni byl její herecký kolega Dušan Cinkota (50). Když se do něho zamilovala, netušila, že je závislý na drogách. Měl kvůli tomu i problémy se zákonem. Dušan, který se později dostal i do vězení, litoval, že Soňu zklamal. Prohlásil, že jejich vztah doslova „profetoval“. Neuměl situaci řešit a zpětně ho to mrzelo.

Soňa našla životního partnera v muzikologovi a producentovi Adrianu Rajtnerovi (53) a měla s ním syna. Vztah s Dušanem nebyl jediným případem, kdy se Soňa pohybovala v blízkosti porušení zákona. Stala se jí pak ještě jedna nepříjemnost. Ztratila občanský průkaz. Využili toho zloději, kteří ho našli a na její doklady se přihlásili v jednom hotelu.

Tam pak kompletně vykradli celý pokoj. Soňa musela přijít podat vysvětlení, že s touto loupeží nemá opravdu nic společného. To jí naštěstí na policii uvěřili. Dnes herečka úspěšně vyšetřuje i závažnější zločiny, i když jenom před kamerou, v oblíbeném seriálu Policie Modrava.

Topila se ve studeném bazénu

Populární v Česku se stala Soňa díky televizním seriálům. Mělo to své příjemné i nepříjemné stránky. Těch příjemných bylo naštěstí více, například to, že herečku na ulici lidé poznávají a dávají jí najevo svoji přízeň. Stalo se jí ale i to, že na svůj mobil dostávala nevhodné textové zprávy a nevěděla, jak na takovou věc reagovat.

„Naštěstí to po čase vždy přešlo, aniž bych to musela řešit nějak razantněji,“ prozradila. Zajímavé situace zažívá i před kamerou. V minulosti k tomu patřily i odvážné scény, o těch ale doufá, že je už má za sebou. Odhalovat se už nechce, ale minulosti nelituje. „Patři to k životu a i to je občas potřeba zahrát,“ konstatovala.

Scénou z poslední doby, kterou by nechtěla opakovat, byla ta, kdy se v seriálu Policie Modrava topila. Točilo se ve studeném bazénu. Soňa na sobě sice měla neopren a bylo léto, ale ten den se ochladilo.

„Zima mi zalezla všude a nebylo to příjemné,“ popisovala herečka. „A ještě vydržet pod vodou, abych hned nevyplavala nahoru.“ Vydržela to a možná si přitom vzpomněla, že kdysi chtěla být i kaskadérkou.

Nevadí jí, když si ji pletou s mladší sestrou!

Není to poprvé, kdy jsou u nás v Česku populární dvě herečky, sestry, se stejným příjmením. Kdysi to byly Magda (72) a Emília (78) Vašáryovy, dnes je to vedle Soni její sestra Zuzana (41). Občas se možná lidem trochu pletou, na což je Soňa zvyklá a nevadí jí to. Někdy je nechá v tom, že je Zuzkou.

Společně se sestrou si zahrály ve filmu Rebelové a v seriálu Přešlapy. To byl pro Soňu první český seriál a měla trochu problémy s češtinou. „Tehdy mi hodně pomohla právě Zuzka, která už s natáčením v češtině zkušenosti měla,“ uvedla Soňa.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama