Šoposká se vrací zpět do Ordinace!

Odchod Bibi ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 televizní diváci málem oplakali. Vzhledem k hereččinu druhému těhotenství museli scenáristé s osudy její postavy hodně čarovat, a tak jí „zařídili“ nevěru partnera a následný zhrzený odchod ze scény.

Také vás může zajímat ...

Teď se ale mohou diváci radovat. Okatá brunetka Marika Šoposká (30), která tvořila pár s nevěrným Markem v podání Štěpána Benoniho (35), se po mateřské dovolené a natáčecí pauze vrací zpět.

Není pochyb o tom, že Bibi jakožto Markova osudová láska zásadně zkomplikuje děj. „Děkuju za všechny vaše zprávy, vážím si toho a dělá mi radost, že vám to dělá radost. Rodit už se mi kvůli vám znovu úplně nechce, raději budu zase nosit lékařský obleček,“ vtipkovala Marika.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...