Sotva se drží na nohou

Herečka Lenka Zahradnická (35), která v současné době září v seriálu Ulice, je hlavně matkou dvou malých holčiček Jasmíny (3) a Jovanky (3 měsíce).

S těmi teď tráví čas na rodinné chalupě, aby unikly současným protiepidemiologickým opatřením. Jenže toho na ní začíná být, zdá se, moc. Mladší dcera jí nenechá vyspat a Lenka se doslova ztrácí před očima.

Také vás může zajímat ...
Během karantény zažívá skutečnou zkoušku.

„Někdy dochází síla, někdy volám, že potřebuju být chvíli sama. Někdy před nimi utíkám do lesa a zhluboka dýchám. Někdy brečím, když obě řvou,” podělila se Zahradnická se svými fanoušky o to, jaké pocity, spojené s mateřství právě prožívá.

A že prochází náročným obdobím, je vidět na první pohled. V pohodě totiž oblékne svoje dvacet let staré kalhoty a zdá se, že by do nich klidně mohla ještě pár kilo přibrat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama