Souboj rivalek. Kdo nahradí těhotnou Evu?

Hvězda seriálu Slunečná, herečka Eva Josefíková (30), čeká dítě se svým přítelem, scenáristou Matějem Podzimkem (40), a podařilo se jí vyhádat, že její seriálová Denisa otěhotní i v seriálu a ona bude točit – pokud se nic nezvrtne – až do dubna.

„Zatím mám v plánu natáčet do dubna, pokud tedy bude vše v pořádku. A pak? Ať se diváci nechají překvapit,“ neprozradila jako správná profesionálka ani za nic, co se bude s její postavou Denisy dít dál.

Také vás může zajímat ...

Jenže co dál? Vystřihnou snad její postavu načas ze seriálu? Údajně se už intenzivně hledá náhrada a produkce chce jít cestou nejmenšího odporu – vyhnout se Denise č. 3 a vrátit do seriálu Veroniku Arichtevu (34), která se už doma se synkem poněkud nudí a ráda by zas před kameru.

Ovšem Josefíková dává najevo, že by ráda v seriálu zůstala, protože Slunečná představuje velice vítaný zdroj příjmů. Nastane mezi konkurentkami velký třesk?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama