Soudí se se svým ex!

Nepříjemné problémy musí řešit modelka Heidi Klum (47). Ačkoli je momentálně šťastná s mladším Tomem Kaulitzem (31), vrásky na čele jí přidělává bývalý manžel Seal (57).

Nedokáží se dohodnout na společné péči o děti a jejich neshody tak musí řešit soud. Hlavním problémem je, že se chce Heidi v říjnu přesunout do svého rodného Německa,

Také vás může zajímat ...

kde ji čeká čtvrtroční natáčení reality show Německo hledá topmodelku a potomky chce pochopitelně vzít s sebou. S tím ale Seal nesouhlasí. O tom, jak to tedy nakonec bude, rozhodne soud. Heidi si je ale jistá, že společné děti s ním tráví dostatek času.

„V tomto roce strávil asi šest týdnů s Leni, šest týdnů s Henrym, deset dní s Johanem a deset dní s Lou,“ říká sedmačtyřicetiletá kráska. Je ale možné, že nakonec v soudu neuspěje a to především kvůli koronaviru, kvůli kterému je omezené cestování.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...