Spasí vzteklého šéfa Slunečná?

Nedávno by ještě známého kuchařského šoumena a restauratéra Zdeňka Pohlreicha (63) rozhodně nenapadlo, že se jako dramatický herec stane oporou seriálu. Měl svou TV show, kde smažil karbanátky a krájel zeleninu.

Jenže se zavřením restaurací začal hromadit ztráty a prodej jídel u okénka byl náhradou spíše symbolickou. Proto kývl na nabídku k účinkování v seriálu Slunečná, kde měl hrát sám sebe, objevit se na jeden symbolický díl (jako jiné neherecké osobnosti) a zase zmizet.

Také vás může zajímat ...

Jeho postava nicméně zaujala, a tak se teď Zdeněk už několikátý díl snaží tahat z hospody řemeslníka, který mu opravuje chalupu. Víc než herecká kariéra a umělecký dojem je pro Pohlreicha podstatné, že má konečně po čase stabilní příjem, a tak se doseriálu snaží protlačit i svoji manželku Zdeňku Pohlreichovou (47).

Bude zajímavé sledovat, jak zapadne, či nezapadne šéfkuchařovo pitvoření mezi školené herce a jak dlouho bude Zdeněk producenty a diváky bavit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama