Špatné období

Po výměně kyčelního kloubu se Marcele Holanové (68) obrátil život vzhůru nohama a utrpěla především její kariéra. Nedávno totiž měla odzpívat koncert, který měla naplánovaný několik měsíců dopředu. Před pár dny vystoupila na akci v Luhačovicích.

Když ji však její fanoušci spatřili, nevěřili vlastním očím. Třásla se, podpírala se o židli a bylo vidět, že jí zpívání dělá neskutečné problémy. Sama zpěvačka prozradila, že nedokáže zpívat, když sedí. A tak při koncertě stála. Jenže právě kvůli tomu se musela opírat o židli, ale i to nebylo úplně ideální.

Také vás může zajímat ...

Přijde o kšefty kvůli zdravotním problémům?

Proto to rychle vzdala a teď přemýšlí nad tím, zdali se vůbec její další koncerty budou konat. Pravděpodobnější je totiž varianta, že bude muset jít na reoperaci kyčelního kloubu. Zpívat totiž chce a kvůli smlouvám dokonce musí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...