Spěje jejich vztah ke krachu?

Přestože si na výsledky společného podnikání nemohou Pavel Trávníček (69) a jeho manželka Monika Trávníčková (33) příliš stěžovat, má to i své stinné stránky. Jelikož spolu pracují, tráví bok po boku i mnoho času a údajně už si mají lézt pořádně na nervy.

Divadelní společnost jim tak dělá v jejich manželství pořádnou paseku a pomalu díky tomu zjišťují, že vlastně kromě práce nemají moc společného. Radost jim sice dělá syn Maxík (2) a už se nemohou dočkat jeho blížících se třetích narozenin, ovšem nedávno ho poprvé odvedli do školky, a to jim způsobilo velký smutek. „Měli jsme na krajíčku,“ přiznala Monika, že je to pořádně dojalo.

Také vás může zajímat ...

Spojuje je jen společné dítě?

Ono mít syna doma celé dny a následně si uvědomit, že to skončilo a bude čas pravidelně trávit ve školce, je složité pro každého rodiče.

Maxík je asi to jediné, co je drží pohromadě.

Pro oba bylo ale důležité, aby se mu tam líbilo, jelikož mají skutečně mnoho kšeftů. „Je to soukromá školička, zatím chodí dopoledne, takže myslím, že mu to prospěje,“ doufá Trávníčková, že se tam bude její syn těšit.

Horší ale je, že to znamená, že bude sama s Pavlem ještě častěji, a je tak pravděpodobné, že jejich už tahle dosti napjatá atmosféra v domácnosti bude ještě více houstnout.

Podle jejich blízkých by oba potřebovali pár týdnů odpočinku a ideálně jeden bez druhého. Už se nemohou ani vidět Je zřejmě nejvyšší čas na to, aby si od sebe dali na nějakou dobu oraz, jinak se může stát, že další hádka bude mít na manželství drsné následky.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...