Špinarová se přiznala: Druhé manželství byla chyba!

Celých šestnáct let promarnila populární zpěvačka Věra Špinarová (64) s Vítězslavem Vávrou (62). Tak dlouho totiž trvalo jejich manželství. Teď se ale zpěvačka přiznala, že šlo o největší omyl, který kdy udělala! Kdyby šel vrátit čas, nikdy by si ho prý za muže podruhé nevzala.

Také vás může zajímat ...

„My jsme se vlastně neměli vůbec brát. Nenašli jsme společnou cestu. Zpětně to vidím jako zbytečně promarněný čas,“ lituje teď zpěvačka. Kvůli Vávrovi se dokonce rozpadla její kapela. Špinarová totiž dostala ultimátum.

Buď kapela, nebo Vávra. Vybrala si Vávru. Hlavní chybu prý udělala hned po rozvodu se svým prvním mužem, kdy se zařekla, že si vezme prvního, kterého potká. A tak se také stalo. Není ale už pozdě litovat? Žila by teď Špinarová jiný život? S kým, o tom se lze jen dohadovat.

Vítězslav Vávra
Vítězslav Vávra
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...