Splní Gott už konečně svůj slib Marice?

Zpěvačka Marika Gombitová (61) se snad konečně už dočká společného vystoupení se svým kamarádem a kolegou, zlatým slavíkem Karlem Gottem (78). Ten měl jako její hlavní host vystoupit už před rokem na jejím velkém narozeninovém koncertu v Bratislavě, ale nakonec se omluvil.

Také vás může zajímat ...

Pak se ukázalo, že zpíval na jiné narozeninové akci jistého vlivného miliardáře. Před týdnem se zpěvačka s Mistrem sešli ve slovenské metropoli. „S Marikou jsem se potkal v Bratislavě na soukromé akci, kde jsme oba vystupovali,“ prozradil Karel s tím, že si pak spolu dlouho v šatně povídali.

A jak to vypadá s jejich plánovaným společným duetem? I na ten by mělo po dlouhých třech letech konečně dojít. Ve studiu se doteď ještě nesetkali, i když Marika dlouho marně naléhala, že jejich duet může vyjít i jako singl. Prolomí se teď konečně ledy? A vystoupí Karel Gott na jejím velkém letošním koncertu?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...