Splní mamince přání?

Sympatický fešák, herec Petr Ryšavý (29), který se divákům zapsal do povědomí v seriálu Sestřičky Modrý kód, o svém soukromém životě rád mlží.

Naposledy alespoň přiznal, že je zadaný. „Jsme spolu už dlouho. Člověk musí mít pořád někoho kolem sebe. Myslím, že každý z nás musí mít někoho, o koho se může opřít,“ říká Petr a je vidět, že mu to s jeho tajemnou vyvolenou klape. O to víc na něj jistě tlačí jeho maminka, která prý už dlouhé roky touží po vnoučatech.

Také vás může zajímat ...
Spinká na něm Míša Tomešová i v reálu? To by asi neměl její manžel radost…

„Pořád do mě hučí, že mi biologické hodiny taky tikají, nejen těm holkám kolem mě,“ prozrazuje Ryšavý, který ale zatím své mamince splnění jejího velkého přání upírá. A jak se zdá, ta se jen tak vnoučátek nedočká.

Petr totiž přiznává, že i když má ze seriálu stálý příjem, není pro něj tahle doba lehká, a tak je jasné, že se teď do zakládání rodiny nepožene.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama