Splnila si dávný sen!

To, že není Iva Kubelková (43) jen „pouhou“ modelkou, dokázala už několikrát. Zahrála si v seriálu, už léta úspěšně moderuje, kromě toho je ve světě modelingu stále velice populární a žádaná.

Teď ale znovu překvapila. Kubelková se nikdy netajila tím, že také ráda zpívá. Nyní jí ale vyšlo cédéčko s názvem Jak moc mě znáš a Iva si tak splnila svůj dětský sen.

Také vás může zajímat ...

Ovšem k jeho propagaci má poněkud zvláštní taktiku. Aby si jejího nového počinu všimlo i opačné pohlaví, neváhala pro to využít i svoje tolik opěvované křivky. „Fotka v plavkách má vždycky největší dosah,“ netají se modelka.

„K té poslední plavkové jsem tedy dala info, že vychází nové CD. Díky tomuto postupu se pak taková informace dostane i k mnoha mužům, kteří by si toho jinak možná vůbec nevšimli,“ svěřila se lišácky.

Snad jí všechno vyjde podle plánu a nová deska se setká s úspěchem. To ale není všechno, co se jí podařilo. Nově se totiž stane hlavní moderátorkou pořadu Showtime, kde nečekaně vystřídá mladou krásku Evu Perkausovou (26).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...