Spojuje je už jenom práce?

Zpěvačka přiznala svůj strach.

Důvod, proč Hana Zagorová (72) tak nerada dává na obdiv svůj soukromý život, je možná odhalen. Pravděpodobně to totiž v jejím případě není moc zajímavé. Sama totiž přiznala, že je pracovně velmi vytížená, a pokud už tráví nějaký čas se svým manželem Štefanem Margitou (62), většinou to je na zahraničních cestách, kam s ním cestuje kvůli jeho povinnostem.

Také vás může zajímat ...

Sice jí to vyhovuje, jelikož takhle alespoň pozná mnoho zajímavých míst po celém světě, ale na druhou stranu si nejspíše tolik společného času mimo práci neužijí. Kdoví, kam jejich vztah bude směřovat v okamžiku, kdy se rozhodnou práci odsunout na druhou kolej.

Možná pak spolu ani nevydrží..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama