Společná dovolená Drobného se proměnila v peklo

Takhle si svou letošní vysněnou dovolenou na východním pobřeží Sardinie určitě nepředstavoval. Místo pohádkové idylky si sympatický zpěvák Milan Drobný (73) prošel během pobytu hned několika nepříjemnými zkušenostmi.

Všechno odstartovalo zranění jeho manželky Dany (71). Jak se všechno semlelo? „V jedné příkré přístavní uličce nechali dělníci mokrou dlažbu. Moje Danuška uklouzla a odtrhla si nehet na palci,“ líčí celou nepříjemnou událost bělovlasý zpěvák.

Také vás může zajímat ...

Tím to ale ani zdaleka neskončilo. Známý manželský pár se po bolestivém úrazu rozhodl odpočívat na své terase a bolest zranění tlumit kromě acylpyrinu a obkladů také místním dobrým červeným vínem. Jenže s přibývajícími skleničkami Milan, jak sám tvrdí, polevil v opatrnosti a zabouchl dveře terasy. Zůstaly tam tak v noci uvězněni.

Nezbývalo jim tedy nic jiného než volat o pomoc a házet šišky do oken nejbližším sousedům dokud se někdo neprobudil.

Snad si příště dají větší pozor.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...