Společně plánují koupit ostrov

Bývalý manželé Jennifer Aniston (51) a Brad Pitt (56) jsou v poslední době opět hodně spojování.

Herečka ze seriálu Přátelé společně s hvězdou filmu Pán a paní Smithovi k sobě mají ale možná skutečně blízko, jelikož se v zahraničí proslýchá, že plánují koupi ostrovu Double Island u australských břehů.

Také vás může zajímat ...

„Je to vysněný projekt pro oba dva,“ tvrdí zahraniční zdroj. Ten také tvrdí, že by na něm měla být jejich privátní rezidence, ale také resort pro hosty. Potvrzení ze strany slavných herců ale zatím nedošlo, což ale nemusí nutně znamenat, že se jedná o pouhé „klepy“. Oba si totiž své soukromí dlouhodobě hodně hlídají a informace z něj unikají sporadicky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...