Společně překonali vážnou krizi i nařčení z nevěry

Nejprve o ni dlouho usiloval a pak ho novináři načapali, když líbal jinou ženu!

Manželství Jana Čenského (59) a jeho ženy Dany je už přes třicet let považované za jedno z nejstabilnějších v českém showbyznysu. Nám se však podařilo zjistit, že má výrazné trhliny.

Jan Čenský (59), představitel doktora Suchého z populárního seriálu Ordinace v růžové zahradě, ohromuje už několik desetiletí filmové fanynky svým gentlemanstvím a nesporným kouzlem osobnosti.

Také vás může zajímat ...

Na takovou krásku neměl

I proto si zřejmě představují, že je herec takový i v soukromí. Jenže Čenský zřejmě nebude takový svatoušek, jak by se na první pohled mohlo zdát.

O svou budoucí manželku kdysi usiloval právě proto, že ona jako jedna z mála, dokázala odolávat jeho mužnému šarmu. „Nebudete mi věřit, ale vybral jsem si ji já,“ vyprávěl kdysi herec a dodal, že ho Dana zaujala, hned jak ji poznal.

Jenže její nejlepší kamarádka ho okamžitě varovala, že na takovou krásku on nemá. S tím se ovšem Čenský odmítl smířit a začal se své vyvolené dvořit.

My už dnes víme, že herec byl ve svém dvoření tak úspěšný, že se s Danou museli brát. To ale v té době nebylo vůbec nic neobvyklého.

Museli se brát

A protože Čenskému bylo už osmadvacet let, tak se své nové roli, té otcovské, vlastně vůbec nebránil. Oblíbený herec si později dokonce liboval, svého rozhodnutí nikdy nelitoval.

Navíc jejich syn Matyáš byl vždy pohodové dítě, a tak si Jan chvíle, které s ním strávil, v klidu užíval. Navíc to měl o to jednodušší, že jeho manželka Dana tehdy zůstala doma, aby synovi i jemu vytvářela dokonalé zázemí.

Herec však později přiznal, že kvůli své pracovní vytíženosti zmeškal ty nejdůležitější momenty synova dosavadního života. „Nebyl jsem u porodu, na maturitním plese a na promoci. Všechno kvůli práci,“ řekl doslova.

Žárlí na jeho práci?

To je nejspíš jeden z důvodů, proč Dana na práci svého muže patrně žárlí. Snad i kvůli tomu ani teď nechodí příliš často na veřejnosti a mezi jeho kolegy z branže.

Zřejmě taky nechce být svědkem toho, jak se její manžel stále obklopuje hezkými ženami. „Moje žena prostě ví, že když míjíme dvě holky zezadu, tak se vždycky nějakým způsobem podívám, jak vypadají i z druhé strany,“ přiznal herec, jehož slabost pro něžné pohlaví, je už dávno veřejným tajemstvím.

Již před deseti lety

sledovali reportéři herce na tajné noční schůzce, při které i s neznámou tmavovlasou kráskou navštívil luxusní restauraci na pražském Barrandově a celý večer si očividně velice užíval.

Přistižen při činu

Proto ho také mohli vyfotit, jak při odchodu z restaurace tmavovlásku něžně objímá a poté vášnivě líbá. Oba pak ruku v ruce odešli k nedaleko zaparkovanému vozu. Poté Honza nastartoval vůz a odvezl brunetku patrně do jejího bytu.

Když se s ní rozloučil, tak odjel zřejmě právě za svou manželkou Danou. Mezi jeho přáteli se pak dlouho hovořilo o tom, že byl herec v té době velmi blízko rozvodu. „Dana je nesmírně žárlivá, stačí, aby se na Honzu někdo podíval a už je oheň na střeše,“ sdělil novinářům zdroj z blízkosti páru.

Herec se později snažil celou aféru zamést pod koberec. Tvrdil dokonce, že zlínskou květinářku Janu Kroupovou svým objetím a polibkem pouze utěšoval, protože právě prožívala soukromou krizi.

Dokázali udržet manželství

Čenského manželka Dana to ale patrně viděla úplně jinak. „Bolí to,“ řekla a pak smutně dodala, že to bude ještě dlouho trvat, než Janovi začne zase důvěřovat. Přesto nechtěla jejich vztah jen tak odepsat.

„Naše manželství stálo doposud na pevných základech, nezbývá mi než doufat, že se je podaří udržet,“ řekla tehdy. Dnes už je jasné, že láska Čenského a jeho životní byla tak velká, že dokázala tuto krizi překonat.

Jaké oběti však Dana musela kvůli zachování rodiny přinést, o tom se můžeme pouze dohadovat. Snad to oběma přineslo do života ponaučen.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama