Spolehlivé léky z vaší kuchyně

Česnek

Zvyšuje v těle množství zdravých bakterií a hubí jen ty špatné, což mnohá syntetická antibiotika neumí. Ty totiž zničí i ty bakterie, které lidské tělo potřebuje. Pravidelné pojídání česneku nebo užívání česnekové tinktury tak dokáže zničit škodlivé kvasinky a plísně ve střevech.

Také vás může zajímat ...

Cibule

Má podobné účinky jako česnek, jen o něco mírnější. Dobře uvolňuje hleny a výborně účinkuje při zánětech dutin, kašli a astmatu. Má také silné močopudné účinky a příznivý vliv na zánět ledvin a močových cest. Navíc zvyšuje imunitu.

Křen

Je osvědčený prostředek na virózy a chřipky. Rovněž umí harmonizovat plíce a čelní dutiny. Kromě svého antivirového působení také zvyšuje nízký tlak a pomáhá při revmatických a neurologických potížích.

Zázvor

Působí celkově na všechny viry, bakterie i plísně, a ještě k tomu posiluje imunitu. Stimuluje krevní oběh, prokrvuje a zahřívá tělo..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...