Spolu už navždycky jenom ze zvyku?

Téměř čtvrt století se tváří jako nejšťastnější pár. Vše je zalité sluncem a navždy růžové. Ale i v té nesladší idylce nastanou chvilky, kdy se i ta skála otřese. Přichází ta chvíle teď?

Oblíbená herečka je stále v jednom kole. Práce je pro ni jednoznačně na prvním místě a sama to dokonce před médii přiznala. Na manžela Daně Morávkové moc času nezbývá, občas se dokonce stane, že domů dorazí z natáčení až v ranních hodinách. Petrovi Maláskovi (56) to ale prý nevadí. Je to velký kliďas.

Také vás může zajímat ...

Jako s dominou

Nenechá se vyprovokovat, a v tom nejspíš spočívá veškeré kouzlo jejich dlouholetého manželství. „Když žijete s člověkem, který je za každé situace kliďas, tak se s ním těžko můžete hádat. Pokud nastala situace, že jsem začala vyskakovat jak čertík z krabičky, Petr se na mě vždycky jen tak pobaveně podíval,“ zhodnotila své manželství herečka.

Morávková je ve vztahu očividně dominantní, žena, podle které všechno šlape – a její manžel je tím, kdo se nechá unášet proudem.

Spokojenost na obou stranách

„S Petrem jsme jako puzzle,“ říká o manželovi – a protivy se, jak známo, přitahují. Zatím to Morávkové vychází. Často o sobě říká, že je žena štěstěny. Nejenže se jí vydařilo manželství, ale radost jí dělá i syn Petr (22). Morávková se tolik pyšní svou rodinou, že neváhá rozdávat rady ženám, které to štěstí v životě neměly.

Někdy si musí člověk až říct, že se za takovou euforií skrývá nějaké tajemství. Něco, co nechtějí manželé za žádnou cenu prozradit, protože by to poškodilo mýtus o jejich rodinném štěstí.Ne nadarmo se říká, že si dcera hledá partnera podle svého otce. A to i tehdy, když se snaží o pravý opak.

Tatínek Dany Jaroslav Morávek (†42) byl matematik, posedlý svou prací.

Přednášel po celém světě. Býval často v Indii a nejspíše právě odtud si přinesl svůj vnitřní klid, který je u buddhistů tak obdivuhodný. A přesně takového vyrovnaného muže si herečka našla pro svůj život. Nabízí se ale otázka, zda se jí s blížící se padesátkou nezachvěje půda pod nohama, jak se ženám v tomto věku stává. Nezačne mít náhle nutkavou potřebu být obletována jinými muži, zatímco ten, kterého má doma a který, jak sama přiznala, se stal jejím nejlepším přítelem, bude už jen tím parťákem, jemuž může říct všechno?

Přátelství za hrob

A on by jí s laskavostí a klidem sobě vlastním vyslechl a řekl, že jí přeje štěstí v novém vztahu a doufá, že i nadále zůstanou nejlepšími přáteli? A kdoví, jestli se to již dokonce nestalo! Být s jediným partnerem tolik let, a přitom mu zachovat po celou dobu věrnost, je dnes zázrak. Kolem krásné ženy pánové musí třepotat jako motýli.

Dokáže jim odolávat, když ji doma čeká již téměř otcovské objetí postaršího klavíristy?

Když ještě navíc dobře ví, že by jí takový manžel nějaké to drobné šlápnutí vedle brzy a rád odpustil?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...