Sprostá ke svým fanouškům

Jako bezstarostný motýlek, který lítá z květu na květ, je hvězda seriálu Slunečná Eva Burešová. V relativně krátké době si opatřila již třetího partnera. Zahořela láskou k šéfkuchaři Přemyslu Forejtovi (33), s nímž se seznámila v pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

Po hudebníkovi Michaelu Krásném (36) a později tanečníkovi Matyáši Adamcovi (21) je vztah s šéfkuchařem radikální změnou, ale zdání klame. Šéfkuchař olomoucké restaurace Entrée se může chlubit i hudebním nadáním, umí něžně hrábnout do strun. Navíc má, jako Adamec, dlouhé vlasy a tetování. I o to tady kráčí…

Také vás může zajímat ...

Ženáč to není

Teď opravíme oblíbený omyl: O porotci soutěže MasterChef se říkalo, že je ženatý, k této úvaze vedla skutečnost, že má dcerku. Forejt ale ženatý není a tvrdí, že to, co je mezi Evičkou a jím, je posvátné. Největší problém tkví v tom, že Evě, jak se lidově říká, rupají nervy.

Nesnese slávu?

Představitelka Týny Popelkové ze Slunečné zřejmě dokáže akceptovat jen tu slunnou stránku popularity – potlesk, obdiv, slávu a peníze, tu méně příjemnou zuřivě odmítá. Na fanoušky, kteří vyzvídají, zda skutečně chodí s Forejtem, reaguje jako býk na červenou plachtu. Vzteky se nezná!

Vše nasvědčuje tomu, že krásná tmavovláska se ještě nenaučila jednat se svými fanoušky, vesměs televizními diváky. Popularitu si představuje asi tak, že ji lidé budou hltat okouzlenýma očima v seriálech či zábavných pořadech, a s vypnutím televizoru na ni zapomenou. To je však v dnešní době poněkud dětinský pohled na věc.

Stojí-li herečka opravdu tak mocně o to, aby ji lidé nechali na pokoji, musí zmizet z obrazovky a spokojit se pouze s divadelními prkny. V opačném případě je třeba vzít na vědomí, že svým způsobem vstupuje divákům do obýváků, a tak je zákonitě zajímá.

Znechucená a zklamaná

„Jsem znechucená a zklamaná!“ vyjádřila se dramaticky, když ji vyfotografovali s Forejtem. Pak to ještě vylepšila: „Jsem v naprostém šoku.“ Na to si bude muset zvyknout. Starší a slavnější kolegyně by jí mohly vyprávět, jak vypadá odvrácená tvář popularity. Opravdová dáma by ji měla zvládnout s úsměvem a pokorou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama