Spustí brzy manželovi žárlivou scénu?

Musí se pomalu smířit s tím, že je zájem i o jejího manžela.

Dlouhá léta dostávala komplimenty výhradně herečka Dana Morávková (50). Zdá se ale, že se začíná karta pomalu obrat a Petr Malásek (56) se také dočkal pochvalných komentářů. Začne na něj Morávková žárlit?

Také vás může zajímat ...

Někdy se zdá, jakoby snad herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Dana Morávková (50) snad nestárnula. Rok od roku vypadá lépe a dokonce si začala libovat v hlubokých výstřizích.

„Jsi moc kočka a sluší ti to,“ zní jeden z mnoha pochvalných komentářů na sociálních sítích. A to samozřejmě musí dělat Daně moc dobře, když to čte. Nejenom, že jí to dodává sebevědomí, ale navíc alespoň ví, že to, jak se o svůj zevnějšek stará, umí druzí ocenit.

Manžela začínají obdivovat jiné ženy

Ačkoli to ale dlouho nebývalo zvykem, komplimenty začíná dostávat i její manžel Petr Malásek (56). A na to nebyla dlouhé roky Morávková zvyklá. „Kudrny vašeho muže jsou prostě kouzelné,“ pochválila vzhled Maláska jedna z internetových uživatelek.

A rozhodně není náhodou, že ačkoli je stál středem pozornost Morávková, dostává se pochvalných komentářů i jejímu manželovi. Po boku herečky totiž zraje jako dobré víno a jelikož je navíc úspěšný ve své profesi, jistě má také spoustu svých ctitelek, které by ho nejraději herečce přebraly a dostaly se do jeho srdce.

A pokud se tak začnou pochvalné komentáře na adresu Maláska množit, je dost možné, že to pomalu začne herečku znepokojovat. A už vůbec v případě, kdy se kolem něj třeba začne motat nějaký mladší dívka, které bude jeho charisma imponovat.

Udělala by pro Maláska cokoli

Dana sice dělá vše proto, aby se manželovi stále líbila, dokonce se během uplynulé karantény snažila i vařit, ačkoli to nikdy příliš nedělala, ale samozřejmě ani to nemusí stačit.

Přece jen jsou spolu už mnoho let a postupem času se tak Dana mohla Petrovi okoukat. A kdyby tak ucítil, že o něj má zájem jiná dívka, třeba mladší, možná by se musel opravdu hodně přemáhat, aby dokázal takovému pokušení odolat.

Jsou uvěznění ve stereotypu

Ještě k tomu, když s Morávkovou nic moc nového už dlouho nezažil. A třeba ho zaběhlý stereotyp také přestává bavit. „Každý rok, ve stejnou dobu,“ okomentovala herečka společnou Wörthersee, které se nachází v Rakousku.

A tím tak trochu naznačila, že spíš než nové zážitky preferuje spíš místa, kde se jim společně v minulosti líbilo. A těžko říct, jestli rok za rokem jezdit k Wörthersee baví i úspěšného hudebníka.

Na druhou stranu ale pokud ne, jistě je lepší to manželce říct a vymyslet třeba jiný výlet než aby to řešil tím, že si začne s jinou ženou. To by totiž mohlo jejich na oko spokojené a harmonické manželství nadobro zničit. A to by byla jistě velká škoda.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...