Srdíčkové dekorace váš domov zútulní

Je to snadné, zkuste to s námi!

Vřes dlouho vydrží, proto je ideální na tuto krásnou ozdobu.

Během letošního podzimu nemusíte vyrábět jen klasické dekorace z dýní. Vyšperkovat své hnízdečko můžete i ozdobou ve tvaru srdce, která mu dodá tu správnou romantickou atmosféru. Navíc rozzáří i pochmurné dny.

Začněte tím, že si pořídíte vřes. Dnes je už naštěstí k dostání v každém květinářství, dokonce jej teď mají v akcích mnoha supermarketů. Díle budete potřebovat zelenou a světle fialovou stuhu o šířce jednoho centimetru, silnější drát, nůžky a tenký zelený drátek na aranžování. Máte? Tak se můžeme směle pustit do tvoření:

Ze všeho nejdříve vytvarujte za pomoci prstů silnější drát do tvaru srdce. Můžete si pomoct i tužkou.

A2

Také vás může zajímat ...

Pak vezměte zelenou stuhu a omotejte ji kolem celého drátkového srdce.

A3

Nůžkami nastříhejte vřes na kratší kousky, ty pak přikládejte k srdíčku a omotávejte tenkým drátkem, aby na něm pevně držely.

A4

Až bude srdíčko pokryté vřesem, zavažte na jeho spodní cípek ozdobnou fialovou stužku. Celá dekorace je poměrně lehká, a tak ji můžete na dveře zavěsit pomocí několika kousků průhledného vlasce. Bude to vypadat, jako že se vznáší, což efekt jen umocní.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...