Stačil jediný sen a z pouhého přátelství Lindy Rybové a Davida Prachaře byla celoživotní láska!

Linda musela dlouho bojovat s pověstí ženy, která odvedla tátu od rodiny.

Vztah Lindy Rybové (41) a Davida Prachaře (58) byl svého času dlouho mediálně propírán jako typický případ rozbití fungující rodiny mladou milenkou. Dnes je jasné, že to bylo nespravedlivé nařčení.

Herečky Linda Rybová a Dana Batulková (59) se dobře znaly, byly totiž kolegyněmi ve stejném divadle. Nebyly vysloveně kamarádkami, jak se později uvádělo, nicméně společnou šatnu sdíle

Bude některá z dcer také herečkou?
Bude některá z dcer také herečkou?

ly. V Divadle komedie, kde hrály, totiž byly jen dvě šatny, jedna pánská a jedna dámská. „Nešlo o to, že bych si někoho připustila víc k tělu a on mě zklamal,“ popřela Dana později spekulace, které vznikly, když jí Linda přebrala manžela.

Svěřila se s problémem své sokyni!

Také vás může zajímat ...

Linda Rybová patřila už od mládí k nejhezčím českým herečkám. Nikdy se nesnažila toho nějak využívat. Kdyby bývala chtěla, dostala by se v modelingu pěkně vysoko, asi i v celosvětovém měřítku. Podle Lindy ale krása nesouvisí se štěstím. Hezké dívky bývají obletovány spoustou mužů.

Na pouhé přátelství s nimi herečka nevěřila, i když se svým osudovým mužem, Davidem Prachařem ho udržovala celý rok. David byl manželem její kolegyně Dany Batulkové, což by případný vztah samozřejmě komplikovalo. Jenže pak stačil jeden jediný sen a všechno bylo jinak. Z toho snu se Linda probudila podle vlastních slov už s láskou. Pochopila, že je do Davida zamilovaná.

A ten se přízni krásné mladší dívky nebránil. Zamilovanost se ale na lidech dost často pozná a jeho žena brzy pojala podezření. David se najednou choval divně. Dana přemýšlela, komu by se mohla svěřit. Chtěla se poradit právě s Lindou.

Netušila, že o svém problému v manželství mluví právě se svojí sokyní!

Dvojice, které to opravdu vyšlo.
Dvojice, které to opravdu vyšlo.

Dostala Linda pár facek?

Ukázalo se, že jde o víc, než jen o nějaký „zálet“. Milenku by možná Dana svému manželovi odpustila, i když by byl určitě oheň na střeše. Až později vyšlo totiž najevo, že v tomto směru by si neměli co vyčítat, protože Dana se prý sama zamilovala do jiného muže. Bohužel pro ni to David s Lindou myslel opravdu vážně – tak moc, že spolu čekali dítě. Pro Danu to byl šok.

Znamenalo to konec manželství a osobní tragédii. „Před dětmi jsem se snažila tvářit, že o nic nejde, ale ony dobře vnímají atmosféru, která kolem rozvodu vládne,“ konstatovala. Hodně se psalo o tom, že Lindu v divadle fyzicky napadla jako někoho, kdo odvádí ženatého chlapa od rodiny. Nakolik je to pravda, to ale ví jen samy dvě sokyně.

Pro Lindu bylo takové obvinění o to bolestnější, že sama v době dospívání hodně trpěla rozvodem svých rodičů.

Tenkrát jí bylo patnáct a konec vztahu otce a matky rozdrtil její představy o tom, že dva lidé patří navždycky k sobě.

Dana se stala „tou třetí.
Dana se stala „tou třetí.

Nátlak bulváru překonali

Mezi Davidem a Lindou je vyšší věkový rozdíl, konkrétně skoro sedmnáct let. To ale mladou herečku v době, kdy se dali dohromady, nijak neodrazovalo, spíš naopak. O svých vrstevnících tvrdila, že v ní budí dojem, jako by byli jejími mladšími bratry. Když jí bylo čtrnáct, chodila s partnerem, kterému bylo dvacet sedm a připadalo jí to normální.

Jenže v případě jejího vztahu s Davidem se na ní sesypala média jako na typický případ krize středního věku z jeho strany a hledání zázemí u zralého muže ze strany Lindy. Herečka si prožila bolestné zklamání z toho, jak reagovali někteří přátelé. Společně s Davidem ale ten nejhorší nátlak ze strany bulváru překonali. V krátkém období se jim narodily celkem tři děti.

Nevyhýbali by se ani čtvrtému potomkovi, ale usoudili, že dnešní doba je na takový počet už hodně náročná. Našli si starý mlýn za Prahou, kam se přestěhovali. Loni pak koupili další byt v centru hlavního města. Samozřejmě jako v každém vztahu, i mezi Davidem a Lindou došlo k nějakým krizím.

Herec konstatoval, že na začátku se každý jeví jako bezchybný a i ty nejhorší vlastnosti se dají přehlédnout – vadit začnou až časem. Vypadá to ale, že tahle dvojice už spolu opravdu vydrží.

Sedmnáctiletý vztah a tři úspěšně vychovávané děti jsou nejlepším důkazem!

Partnery jsou i na jevišti!
Partnery jsou i na jevišti!

Sejdou se i na dalších svatbách?

K pikantní situaci došlo, když se ženil Jakub Prachař (33). Ten je synem Davida z předchozího manželství s Danou Batulkovou. Už předem se psalo o možném skandálu, až se Dana a Linda znovu setkají tváří v tvář. Žádná aféra se ale naštěstí nekonala, ani jedna z hereček nechtěla Jakubovi svatební veselí pokazit.

Další taková společenská možnost se naskytne, až se bude chtít vdávat jedna z dcer Lindy, ale to je vzhledem k jejich věku zatím opravdu v nedohlednu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...