Stačil se rozloučit s dětmi

Nejprve to vypadalo nadějně, ale nakonec přišel zdrcující konec. Skladatel a hudebník Ladislav Štaidl (†75) minulou neděli zemřel na koronavirus.

Do nemocnice jej přivezl jeho syn Artur Štaidl (24) a už v té době byl jeho stav velmi vážný. V rizikové skupině byl nejen kvůli svému věku, ale také proto, že v minulosti prodělal onkologické onemocnění.

Také vás může zajímat ...

Před smrtí si poležel tři týdny na jednotce intenzivní péče. Jelikož lékaři věděli, jak je to s ním zlé, povolili u jeho lůžka návštěvu.

Byl obklopen dětmi

S Ladislavem se tak na smrtelné posteli alespoň stihly rozloučit všechny jeho děti. Ze svého prvního manželství s podnikatelkou Annou Štaidlovou (74) měl muzikant Jiřího (46), Jana (44), a Karolínu (38). Se svou druhou partnerkou Ivetou Bartošovou (†48) měl hudebník již zmíněného syna Artura.

K smrti Ladislava Štaidla se vyjádřila spousta slavných osobností i jeho dávná láska, zpěvačka Jitka Zelenková (70): „Některé zprávy se přijímají velmi těžce.“ Ta s ním udržovala milenecký poměr dlouhých jedenáct let.

I když se spolu nakonec rozešli, Ladislav bude navždy v jejím srdci, protože ho bláznivě milovala. Štaidl podle všeho neměl žádnou stálou partnerku. Jeho poslední známost Míša Novotná (43) ho opustila kvůli sektě.

Čeká je nepříjemné vyřizování

I když jsou teď všichni Ladislavovi blízcí na dně, nemine je nepříjemné vyřizování všeho potřebného. Vedle pohřbu se musí také nějak vypořádat s dědictvím. Štaidl si za svou hudební kariéru vydělal miliony a byl také majitelem několika lukrativních nemovitostí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama