Stáhne Kristelová bouřliváka až na samé dno? Kdo první zvolí ústup?

Rádoby nevinný vtípek se zvrtnul v pořádnou ostudu. Je jejich láska stále tak skálopevná, jak oba tvrdí?

Před rokem a půl ho údajně blonďatá rebelka Kateřina Kristelová (38) zachránila, když mu vstoupila do života. Teď to ovšem pro bývalého fotbalistu Tomáše Řepku (44) vypadá na pravý opak. Ačkoli se vše snaží maskovat luxusním životem, začíná u nich čím dál víc přituhovat.

Pro bývalého elitního obránce fotbalové Sparty Tomáše Řepku (44) to vypadá bledě. Jeho milovaná přítelkyně, moderátorka Kateřina Kristelová (38), ho sice před čase uchránila podle jeho vlastních slov od sebevraždy, dluhů a alkoholu, ale nejspíš ho ona sama dostala o pár měsíců později ještě do větších problémů.

Také vás může zajímat ...

Kolem jeho hlavy se tak začínají ozývat stále častěji hlasy, zda by raději neměl vzít nohy na ramena a utéct, dokud to ještě jde. Nejdřív si ale bude muset s největší pravděpodobností odsedět trest za pornoinzeráty, které vytvořil falešně pod jménem své exmanželky Vlaďky Erbové (37).

Městský soud v Brně ho totiž uznal vinným ve všech bodech obžaloby, a tak ho čeká půl roku pobytu v chládku se zvýšenou ostrahou. Jenže právě soudem vyměřený trest by určitě nebyl tak přísný, kdyby se k stání dostavila podpořit svého miláčka i Katka a vzala podle záznamu bezpečnostních kamer z banky, kde oba za nechutné inzeráty platily, část viny na sebe.

Ta se ale obrnila neprůstřelnou větou. „Nespojujte mě s událostí, se kterou nemám nic společného. Jakákoli válka mezi mým partnerem a jeho exmanželkou se mě netýká,“ papouškuje stále dokola, a tu stejnou písničku naučila velmi dobře i svého drsně vyhlížejícího přítele. Nebo ho zlomila pohledem svých hlubokých modrých očí, aby dobrovolně vzal všechno na sebe? Jenže to není všechno.

Kromě toho musí za neplacení alimentů na svého nejmladšího potomka syna Markuse (6), kterého má právě s Erbovou, odpracovat vyměřených sto osmdesát hodin veřejně prospěšných prací.

Maskují se brýlemi. Přesto si všude stoupají tak, aby nešli přehlédnout.

Z prospěšných prací se vyklubal trénink

Částka se totiž vyšplhala už na neskutečných dvě stě devatenáct tisíc korun. Naštěstí pro takového drsňáka, který se považuje za světovou celebritu, nejde o zametání odpadků na ulici, ale má cvičit malé kluky fotbal. Těžko věřit, že právě Tomáš má budoucí malé fotbalisty učit nějakým pravidlům a zásadám.

Pokutu bude nejspíš muset zaplatit i Kateřina, jíž soud nařídil uhradit padesát tisíc korun. Jinak jí také hrozí vězení na čtyři měsíce. A co na to oni? Raději místo plnění trestu a placení oba odjeli na další z mnoha dovolených, o čemž se nezapomněla pochlubit na sociální síti fotkami z bazénu. I z důvodu takového chování nakonec brněnská soudkyně neměla s Tomášem slitování.

„Jejich reakce byly dětinské, pohrdající a arogantní,“ nechala se slyšet. Zastání už nenajdou ani jeden z nich u Tomášových starších dětí, které dříve s Kateřinou vycházely. Veronika (23) i Tomaso (17) už mají svojí mladé macechy dost. Nepomohla ani výmluva, že prý vše dělal, aby mohl zase vídat malého synka.

Provinění v podobě řízení v opilosti a prodeje auta, které mu ani nepatřilo, holt převážilo ručičku vah k jeho vině, a co víc… k odsouzení většiny jeho fanoušků.

Dýdžej Loutka

Největší potupou je pro ně nezájem

Nikdo ze známých osobností je už ani nezve na společenské akce. Chodí tak sami bez pozvání, a to třeba i na pohřeb známého dýdžeje Loutky (†51), kde se podle komentářů chtěli prostě jenom zviditelnit. Důležité bylo nastavit se správně fotoaparátům a vydržet alespoň pár desítek minut. To ale neušlo lidem, kteří přišli truchlit doopravdy. „Řepka a Kristelová?

Stáli v obřadní síni za námi a ty řeči! Řešit, aby byla vidět pro fotoaparáty, a pak při druhé skladbě – ještě tady musíme chvíli zůstat?

Co ta holka má v hlavě, fakt nechápu,“ nenechal si pro sebe jeden z přítomných.

Sama je prý obětí hnusné šikany

A aby toho nebylo málo, Kristelová vyrazila do boje a při výslechu na policii, kde vypovídala proti autorům facebookového profilu, jenž údajně zesměšňuje ji i Tomáše, se nechala slyšet, že je bude žalovat za kyberšikanu. „Újmu z těchto zkušeností mám nejen osobní, ale i finanční, proto po tomto, co tady absolvujeme, bude následovat žaloba o ušlý zisk,“ rozčilovala se.

Být na druhé straně barikády asi není takový med.

Nebo se jen moderátorka snaží maskovat to, že má v celé špinavé záležitosti prsty?

Na blond hřívu nedá dopustit.

Ze zoufalství už začíná kopat kolem sebe

Policejní výslech, kterého se Katka zúčastnila, byl opravdu podrobný a moderátorka se musela vyjadřovat ke všem slovům, jež ji na falešném profilu na Facebooku uráží. Mimo jiné i to, co je špatného na spojení chemlonový cucek, který už nerozčeše, což Kristelovou opravdu rozlítilo. „Mám vlasy napletené, ale pravé, ne umělé. Rozhodně se nejedná o žádný cucek.

Dotklo se to nejen mé osoby, ale i salonu, s nímž mám spolupráci. Ten zvažoval i podání žaloby na dotyčnou paní. A já je v tom podpořím,“ nedala se odbýt. Podobně probíhalo i vysvětlování kolem pojmů cicmání nebo bezprdelná. Celé video se dostalo na veřejnost skrze webovou stránku YouTube a ohlasy lidí na sebe nenechaly dlouho čekat.

„Neskutečně ubohé… Takto zaměstnávat orgány veřejně činné, takovou nehoráznou kravinou… Jdi se léčit, když neumíš přijmout oprávněnou kritiku,“ zněl jeden z nich.

Bude Kateřina žalovat i majitele takových poznámek?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...