Štaidl zuří. Co ho tak rozpálilo?

Známý hudebník a producent Ladislav Štaidl (72) trpí už delší dobu špatnou náladou a bohužel to nevypadá, že by mu ji zlepšil nový muzikál Čas růží.

Teoreticky by mohl být rád, že z písniček zpívaných jeho kamarádem Karlem Gottem (77) a otextovaných jeho bratrem Jiřím (+30) a jím samotným složených vzniklo nové dílko. Jenže po návštěvě zkoušky opouštěl Hudební divadlo Karlín s nasupeným výrazem a prohlášením, že se premiéry zcela určitě nezúčastní.

Autorovi muzikálu Sagvanu Tofimu (52) se prý ze slavných Gottových písní nepodařilo zplichtit souvislý děj a kvalita účinkujících také není slavná. Takže do slavného muzikálu Děti ráje, složeného z písní Michala Davida (56) má Čas růží dost daleko.

Také vás může zajímat ...

Fakt je, že u Gottových písní jsou diváci zvyklí na perfektně vytažené výšky Mistrova tenoru, takže mohou mít dojem, že přišli na výpravnější karaoke.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...